0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei розповіла про головні відмінності Harmony OS від популярних мобільних платформ


Huawei розповіла про головні відмінності Harmony OS від популярних мобільних платформ

Ван Ченглу (Wang Chenglu), президент підрозділу споживчого ПЗ Huawei, вирішив остаточно прояснити основні відмінності між Harmony OS і іншими популярними мобільними платформами, такими як iOS і Android.

Нагадаємо, що Huawei розглядає власну операційну систему Harmony OS як альтернативу американської Android.

Ченглу заявив, що нова операційна система Huawei не є копією iOS або Android, а є самостійною розробкою зі своїми особливостями. Основними перевагами над популярними платформами він назвав великі можливості ПЗ, відкритий вихідний код і гнучкість, що дозволяє використовувати Harmony OS на різних пристроях: від інтернету речей до автомобілів. Ченглу повідомив, що Huawei почала розробку власної операційної системи ще в 2016 році.

Директор споживчого бізнесу Huawei Річард Ю (Richard Yu) заявляє, що компанія готова надати іншим китайським виробникам електроніки доступ до Harmony OS і Huawei Mobile Services (HMS).

Harmony OS пропонує власникам смартфонів абсолютно новий досвід використання пристрою. Huawei вже почала тестування Harmony OS 2.0 на деяких смартфонах, а також поширює ПЗ для розробки додатків під нову ОС. Компанія планує випустити 200 мільйонів пристроїв на базі власної операційної системи в цьому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua