0 800 307 555
0 800 307 555

Програміст із США забув пароль і може втратити біткойни на $240 мільйонів


Програміст із США забув пароль і може втратити біткойни на $240 мільйонів

Програміст з Сан-Франциско Стефан Томас використав вісім з десяти спроб розблокувати накопичувач IronKey, де зберігаються ключі від його електронного гаманця з 7002 біткойнів (близько 240 мільйонів доларів).

Про це пише The Guardian.

Якщо з двох спроб Томас не згадає свій пароль, IronKey автоматично зашифрує весь свій вміст, і доступ до грошей буде втрачено назавжди.

Читайте також: Уряд США має більше ніж $2 мільярди в біткойнах

Криптовалюту Томас сховав у гаманець ще десять років тому. Тоді біткойн коштував 2-6 долара. Цю суму Стефану заплатили за створення пояснювалього відео про крипту.

Експерт з інтернет-безпеки Алекс Стамос запропонував йому свою допомогу. Він готовий за 10% від суми зламати диск. На це йому потрібно максимум пів року. Чи погодився Стефан на угоду, невідомо.

Варто відзначити, що 2 серпня біткойн вперше в 2020 році піднявся до 12 тисяч доларів, а в грудні вже встановлював рекорд за рекордом.

Раніше Finance.ua повідомляв про те, що головний інвестстратег банку Майкл Хартнетт припустив, що зростання вартості BTC – наслідок спекулятивної манії, і нагадав, що зростання цін на сотні відсотків передувало багатьом кризам останніх десятиліть. За словами експерта, біткойни – це “найгірша з усіх бульбашок”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua