0 800 307 555
0 800 307 555

У 2021 році Фонд держмайна очікує на приватизацію понад 500 об’єктів


У 2021 році Фонд держмайна очікує на приватизацію понад 500 об’єктів

Календар приватизації Фонду держмайна на 2021 рік зазначає понад 500 об’єктів, з яких 53 — перспективні об’єкти великої та середньої приватизації.

Про це голова Фонду Дмитро Сенниченко розповів під час дискусії Міжнародної ради палат і бізнес-асоціацій.

Читайте також: Шмигаль назвав підприємства для приватизації у 2021 році

У попередній версії зазначалось лише 53 об’єкти великої та середньої приватизації, проте усього план Фонду складається з понад 500 об’єктів.

Сенниченко розповів, що першим об’єктом великої приватизації з моменту продажу «Криворіжсталі» у 2005 році може стати «ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». У Фонді очікують, що аукціон може відбутись вже наприкінці першого кварталу — початку другого.

Також у планах великої приватизації на 2021 рік — 6 обленерго та ПАТ «Одеський припортовий завод».

У березні повідомлялось, що Україна тимчасово відмовиться від виставлення на конкурси об’єктів великої приватизації до стабілізації ситуації на світових ринках.

Проте у грудні Кабмін підтримав проєкт закону про повернення аукціонів на продаж об’єктів великої приватизації, що були призупинені через пандемію.

Сенниченко очікує, що впродовж наступного місяця відбудеться голосування щодо закону у Верховній Раді і Фонд зможе розпочати процеси приватизації великих об’єктів.

На запитання щодо того, наскільки він впевнений у підтримці дозволу аукціонів депутатами, Сенниченко зазначив, що більшість депутатів розуміє, що «приватизація є джерелом для нових інвестицій, додаткових робочих місць та бази оподаткування».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua