Українці не поспішають купувати акції Facebook, Tesla, Netflix, Microsoft Corporation і Visa — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці не поспішають купувати акції Facebook, Tesla, Netflix, Microsoft Corporation і Visa

Фондовий ринок
1295
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку відзначає, що в 2020 році населення не купувало акції Facebook, Tesla, Netflix, Microsoft Corporation, Advanced Micro Devices і Visa.
Про це Українським Новинам повідомили в НКЦПФР.
Відзначається, що станом на кінець грудня минулого року була відсутня інформація про купівлю цінних паперів Facebook, Tesla, Netflix, Microsoft Corporation, Advanced Micro Devices і Visa як на біржовому, так і позабіржовому ринках.
НКЦПФР допустила до обігу в Україні акції Facebook, Tesla, Netflix, Microsoft Corporation, Advanced Micro Devices і Visa 8 грудня минулого року.
Згідно з положенням про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України, рішення про допуск приймається комісією за заявою іноземного емітента цінних паперів або Центрального депозитарію цінних паперів щодо всіх цінних паперів відповідного випуску емітента.
Цінні папери іноземного емітента допускаються до обігу на території України на фондових біржах та позабіржовому ринку.
Емітент іноземних цінних паперів додатково взаємодіє з фондовою біржею для забезпечення проходження процедури лістингу цінних паперів.
Нагадаємо, у березні 2019 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) допустила до обігу в Україні акції корпорації Apple Inc. (США) та американські казначейські зобов’язання (US Treasuries) з терміном погашення 30 січня 2023 року.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас