0 800 307 555
0 800 307 555

Створено кишеньковий апарат УЗД для діагностики хвороб через смартфон


Створено кишеньковий апарат УЗД для діагностики хвороб через смартфон

Сучасна медицина дозволяє зробити високоточне ультразвукове дослідження (УЗД) організму практично в кожному великому населеному пункті. Однак для цього все ще потрібно йти в поліклініку, де встановлено спеціалізоване обладнання. Американська компанія створила компактний пристрій для ультразвукової діагностики, який поміщається в кишеню штанів і працює в парі зі смартфоном.

Медичні системи для проведення УЗД громіздкі і надзвичайно дорогі. На думку американської компанії Vave Health, багато людей хочуть мати можливість стежити за своїм здоров’ям без звернення до лікарні. Крім того, проведення подібних досліджень у віддалених районах ускладнюється проблемами з транспортуванням громіздкого обладнання. Відмінною заміною традиційним апаратам може стати кишеньковий пристрій УЗД, що дозволяє проводити дослідження в будь-якому зручному місці.

Зонд Vave важить всього 340 грамів і складається з п’єзоелектричного перетворювача, литого магнієвого корпусу для відводу тепла і силіконової ручки для зручного хвата. На одному знімному літій-іонному акумуляторі прилад може працювати більше години в режимі безперервного сканування. Пристрій також отримав захист від води за стандартом IP67, що дозволяє мити і дезінфікувати його при необхідності.

При купівлі доступний додаток для смартфона, де можна обрати між чотирма різними видами діагностики: серця, легенів, черевної порожнини і репродуктивних органів. У ручному режимі доступне регулювання глибини, сили і фокуса. Зображення транслюються в режимі реального часу на смартфон під управлінням iOS або Android по Wi-Fi. Є можливість збереження даних на телефон або віддалений сервер.

Vave Health надає кишеньковий прилад УЗД за щомісячною підпискою за $99.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua