0 800 307 555
0 800 307 555

Дмитро Дубілет інвестував в український fashion-стартап


Дмитро Дубілет інвестував в український fashion-стартап

Український fashion-стартап Love&Live залучив новий раунд інвестицій від одного із співзасновників monobank Дмитра Дубілета. Наразі сума угоди не розголошується, проте відомо, що оцінка у рамках раунду склала $15 млн, повідомляє AIN.ua.

За словами представників компанії, інвестиції вони планують витратити на підкорення нових ринків, зокрема Німеччини та Великої Британії вже у 2021 році.

Наразі чинними інвесторами Love&Live є український венчурний фонд SMRK і засновник Ajax Systems Олександр Конотопський. Засновниками компанії є український підприємець Олексій Омелянчук і фотограф, дизайнер Катерина Іваненко.

Виторг стартапу за рік, як стверджують фаундери, збільшився у 3,5 раза, а оцінка компанії — у шість разів за півтора року.

Як зазначив Дмитро Дубілет, для нього ця інвестиція є непрофільною. «Але у Love&Live настільки круті цифри зростання та інші операційні показники, що мені було не складно на це зважитися», — наголосив він.

І додав, що набутий досвід у менеджменті, маркетингу та IT буде корисний проєкту та «дозволить йому всіх порвати не тільки в Україні, а й за кордоном».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua