0 800 307 555
0 800 307 555

Ще в одній країні повністю заборонять машини з ДВЗ на користь електромобілів


Ще в одній країні повністю заборонять машини з ДВЗ на користь електромобілів

Японія планує заборонити використання машин з ДВЗ та повністю перейти на електромобілі.

Про це повідомила японська телекомпанія NHK.

Цей крок було зроблено після нещодавньої обіцянки прем’єр-міністра Японії Есіхіде Сугі скоротити викиди вуглецю в країні до нуля до 2050 року. Розробкою законопроєкту займеться японське Міністерство економіки, промисловості та торгівлі. Проєкт обіцяють представити до кінця нинішнього року.

Якщо заборону введуть, вже через 10-15 років в країні буде дозволено продавати тільки електрифіковані і гібридні автомобілі, а машини з традиційними ДВЗ будуть “поза законом”.

В теорії під заборону можуть не потрапити двигуни внутрішнього згоряння, що використовують синтетичне пальне, яке отримується за рахунок екологічно чистої енергії. Також очевидно, що заборона не торкнеться водневих автомобілів, в яких пальне використовується для вироблення електроенергії і живлення електромотора.

Очікується, що в Японії частка електромобілів зросте до 55% в 2030 році, йдеться в звіті Boston Consulting Group. Збільшення частки продажів електромобілів зумовлене зниженням вартості акумуляторів.

Якщо повідомлення підтвердиться, Японія стане другою країною з клубу “Великої сімки”, яка офіційно відмовиться від бензинових машин на користь електромобілів. Минулого місяця влада Великої Британії офіційно оголосила про заборону продажу бензинових і дизельних автомобілів від 2030 року, а гібридів - з 2035 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua