0 800 307 555
0 800 307 555

Goldman Sachs спрогнозував, як швидко почнеться масова вакцинація


Goldman Sachs спрогнозував, як швидко почнеться масова вакцинація

Економісти інвестиційного банку Goldman Sachs зробили прогноз щодо темпів вакцинації населення планети від коронавірусу. Згідно з їх прогнозами, до осені 2021 року понад 70% жителів розвинених країн будуть вакциновані від коронавірусу.

Про це пише CNBC.

Економісти банку Даан Струйвен і Сід Бхушан представили графік вакцинації, спираючись на оцінки пропозиції вакцин провідних розробників Pfizer і BioNTech, Moderna, AstraZeneca, Novavax і Johnson & Johnson.

Першими, за їх прогнозом, хто отримає вакцину, будуть ті групи населення, які схильні до найвищого ризику в США, і буде це вже в середині грудня.

Відчутну користь від появи вакцини жителі США і Канади відчують уже в першому кварталі 2021 року. Тоді, кажуть експерти, вакцинацію пройдуть 50% населення цих країн.

Минулого понеділка виробник ліків Moderna заявив, що запросить схвалення FDA для екстреного застосування своєї вакцини після того, як нові дані підтвердили ефективність препарату більш ніж на 94,1%.

Вакцини, вироблені спільно американською компанією Pfizer і німецькою BioNTech, а також британською AstraZeneca, будуть схвалені «протягом наступних кількох тижнів», за словами прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона.

Однак вчені з Оксфордського університету й у ВООЗ заявили, що необхідні додаткові дані випробувань вакцини AstraZeneca, щоб визначити її безпеку і ефективність.

Що стосується Європи, то фахівці банку, грунтуючись на коментарях голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, заявили, що регулятор – Європейське агентство з лікарських засобів – санкціонує вакцини до кінця цього року, а масова вакцинація в ЄС, Японії і Австралії почнеться в травні, тоді як у Великобританії – в березні.

Вакцинація дітей у віці до 12 років почнеться не раніше жовтня наступного року, після того як виробництво вакцин стане масовим ближче до середини року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua