0 800 307 555
0 800 307 555

Британія першою схвалила вакцину від коронавірусу


Британія першою схвалила вакцину від коронавірусу

Великобританія стала першою країною, яка схвалила вакцину Pfizer і BioNTech для використання. Вакцинація розпочнеться наступного тижня.

Британія дала дозвіл на використання вакцини від коронавірусу, розробленої Pfizer і BioNTech, на своїй території, повідомляється на сайті BioNTech.

Це перша країна, яка схвалила вакцину Pfizer і BioNTech для використання.

Кампанія вакцинації може стартувати в найближчі дні, в першу чергу в ній візьмуть участь люди з груп ризику.

“Вакцина буде доступна по всій Великобританії з наступного тижня. Національна служба охорони здоров’я (NHS) має багаторічний досвід в реалізації великомасштабних програм вакцинації і приступить до їх широкої підготовки, щоб забезпечити догляд і підтримку всім, хто має право на вакцинацію”, – сказано в заяві.

Британський регулюючий орган, MHRA, заявляє, що щеплення, яке має забезпечувати до 95% захисту від захворювання COVID-19, “безпечне для розгортання”, зазначає при цьому ВВС.

Великобританія вже замовила 40 мільйонів доз – цього достатньо, щоб вакцинувати 20 мільйонів осіб по два щеплення для кожного. Незабаром має з’явитися близько 10 мільйонів доз, а перші дози прибудуть до Великобританії в найближчі дні, зазначає агентство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua