Кредити онлайн: 5 правил безпечного кредитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Кредити онлайн: 5 правил безпечного кредитування

Кредит&Депозит
379
Імовірність отримати позику в мікрофінансовій організації (МФО) набагато вище, ніж в банку, тому попит на швидкі онлайн-кредити постійно зростає. Попри упереджене ставлення деякої частини суспільства до мікропозик, співпраця з МФО може бути успішною і вигідною. Що ж потрібно знати для того, щоб оформити онлайн-кредит на карту безпечно і без втрат для особистих фінансів?
Вигідний кредит для грамотних позичальників
Секретом взаємовигідного співробітництва з мікрокредитними компаніями є фінансова грамотність споживача, саме вона дозволить уникнути зайвих ризиків і переплат. МФО видають невеликі за розміром позики (в середньому 3-5 тис. грн) На короткий термін (до 30-ти діб), причому найбільш клієнтоорієнтовані з них пропонують новим позичальникам практично безвідсотковий кредит під 0,01% на добу. 
Однак, на думку Олега Кузьмінова, директора компанії Money4You, кожен кредит вимагає від позичальника фінансової дисципліни: “Оформлюючи онлайн-кредит в Money4You під 0,01%, клієнти повинні пам’ятати, що це акційна пропозиція і вона діє в разі своєчасного погашення. Подати заявку в Money4You можна за лічені хвилини, ми щодня працюємо над тим, щоб зробити сервіс швидше і зручніше, від клієнта ж потрібні тільки відповідальність і сумлінність.”
Правила успішного кредитування
Щоб швидкий кредит не перетворився на головний біль, потрібно дотримуватися всього 5 основних правил:
1. Мета кредиту та оцінка власної платоспроможності. Прийняти рішення про звернення до кредитора можна тільки тоді, коли зрозуміло з якою метою будуть витрачені гроші, наскільки це актуально і, найголовніше, – які джерела погашення позики з відсотками. Причому почати потрібно саме з аналізу платоспроможності, не керуючись емоційними бажаннями або швидкоплинними потребами. 
2. Співпраця з надійною компанією. Щоб не потрапити до рук шахраїв і вибрати найбільш вигідні умови, необхідно витратити час і розглянути хоча б 6-7 пропозицій. Співпрацювати можна тільки з тими компаніями, які офіційно зареєстровані (ліцензія від НБУ на видачу кредитів фізичним та / або юридичним особам) і внесені до Реєстру фінансових установ, а також мають найбільш позитивні відгуки. 
3. Аналіз умов договору. Часто клієнти задовольняються інформацією про процентну ставку і про загальну суму повернення по кредиту. Однак, варто приділити увагу термінам повернення, можливості пролонгації або реструктуризації боргу, сумам штрафів та пені.
Необхідно врахувати, що навіть невелике прострочення може призвести до значних переплат по кредиту. 
Прострочення може з’явитися через спосіб перерахування грошей при поверненні позики. За 5-10 хвилин гроші перераховуються з банківської карти або електронного гаманця, якщо ж клієнт скористається перерахунком через банківську касу, затримка може скласти до 5 діб. Фахівці рекомендують повертати гроші за 1-2 доби до закінчення терміну договору.
Варто розглянути пропозиції про акції та знижки, які компанії пропонують своїм постійним клієнтам. 
4. Планування бюджету. Щоб виділити необхідну суму на погашення кредиту, позичальникові потрібно реально представляти рівень своїх витрат на місяць, і планувати бюджет наперед. Швидше за все доведеться скоротити свої щомісячні витрати або шукати додаткові джерела доходу.
 
5. Пролонгація кредиту в разі проблем з поверненням. Платіж є обов’язковим для позичальника, але неуважність до термінів погашення або відсутність планування бюджету може призвести до прострочення. У цьому випадку кращим рішенням буде – довести це до відома кредитора і розглянути можливі варіанти виходу з ситуації, наприклад, у вигляді пролонгації кредиту. Для цього достатньо увійти в особистий кабінет на сайті компанії, оплатити відсотки за позикою або провести фіксований платіж за послугу пролонгації та підписати додаткову угоду.
Співпрацюючи таким чином з МФО, грамотний і відповідальний позичальник може вчасно поповнити бюджет на вигідних умовах, позбавивши себе від фінансових проблем.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас