0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС виділить майже 10 мільйонів євро на проєкти Мінцифри


ЄС виділить майже 10 мільйонів євро на проєкти Мінцифри

Євросоюз в рамках проєкту EU4DigitalUA виділить 9,6 млн євро на поліпшення урядової цифрової інфраструктури та системи електронних послуг.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації на своєму сайті.

Згідно з повідомленням, це перший транш із запланованих 25 млн євро, які ЄС планує надати Україні на проєкти цифрової трансформації.

Зазначається, що Мінцифри та Євросоюз визначили такі напрямки для розвитку цифрової трансформації: модернізація державних електронних послуг, розвиток кібербезпеки та засобів захисту даних, продовження підключення основних реєстрів до системи обміну даними «Трембіта», розробка державного цифрового посвідчення особи та реєстру адрес реєстрації місця проживання громадян, розробка електронних послуг на порталі «Дія» та в додатку «Дія», розвиток електронних довірчих послуг та інше.

Пресслужба Мінцифри повідомила, що естонська Академія електронного урядування (e-Governance Academy) керуватиме процесом впровадження та досягнення цілей проєкту фінансової підтримки ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua