0 800 307 555
0 800 307 555

Шмигаль допустив посилення карантину на новорічні свята


Шмигаль допустив посилення карантину на новорічні свята

Уряд наразі не розглядає введення більш жорстких карантинних заходів, проте не можна відкидати погіршення ситуації в період новорічних свят. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

“Ми розуміємо, що кінець грудня і початок січня – період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати”, – йдеться в Telegram глави уряду.

За його словами, Кабмін не приховує і каже відкрито, що “ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації”, тому що “наші кроки мають бути зрозумілими і передбачуваними для людей і бізнесу”.

Шмигаль також додав, що уряд розробив такі програми підтримки на випадок посилення карантину:

  • Допомога ФОПам і найманим працівникам – вони можуть отримати по 8 тис. грн. Програмою зможуть скористатися близько мільйона українців. Загальна сума складе 10 млрд грн, як напередодні заявив президент Володимир Зеленський.
  • Збереження робочих місць – роботодавці зможуть отримати до 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на кожного співробітника, робочий час якого скоротиться в результаті введення таких заходів.
  • Ініціативи щодо ЄСВ – підприємства, які зупинять роботу в разі локдауну, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. Допомога охопить близько 120 тис. юросіб. На ці цілі передбачать майже 1,5 млрд грн. Від сплати податків і зборів, включаючи ЄСВ, будуть звільнені також майже 200 тис. ФОПів 1-ї групи.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua