0 800 307 555
0 800 307 555

Топ-3 галузі для інвестування: на чому можна заробити


Топ-3 галузі для інвестування: на чому можна заробити

Грамотному інвестору важливо вибрати перспективний напрямок для вкладення свого капіталу. Ще краще, якщо цих напрямків буде кілька.

На які три найперспективніші для інвестицій галузі варто сьогодні звернути увагу інвесторам, розповів директор Київської філії Фрідом Фінанс Богдан Сидоренко під час практичної бізнес-конференції FinRetail 2020.

Куди вкладати гроші. Практикуючий інвестор Богдан Сидоренко звернув увагу на три найпрогресивніші і найперспективніші з точки зору інвестиційної привабливості сфери.

  • Біотехнології. Без них людство не обійдеться. Повсякчас з’являються нові віруси, хвороби, які створюють проблеми зі здоров’ям. Цей сектор здатний їх розв’язувати.
  • Комп’ютерна інженерія. Цей сегмент зараз один з найцікавіших. Він охоплює дуже широкий спектр питань – від мікросхеми, яка знаходиться в телефоні, закінчуючи моделюванням молекулярної основи при розробці препарату. Лідером в цьому сегменті є авіаційна промисловість.
  • Генна інженерія. Ця сфера ще молода, але за нею велике майбутнє. Через 30-50 років цей сектор допоможе зробити багато проривів.

На думку представника Фрідом Фінанс, одним з найцікавіших і найприбутковіших напрямків для інвестора є купівля первинних акцій (IPO). Це дуже хороший шанс заробити.

При інвестуванні первинних акцій варто дотримуватися кількох правил.

«Не варто вкладати в 1-2 активи. Краще завжди формувати структурний портфель, який допоможе збалансувати всі нюанси і виконати цілі по доходу», – рекомендує Богдан Сидоренко.

Як отримувати $1000 на місяць, не працюючи

Крім того, він радить, особливо інвесторам-початківцям, купувати акції і облігації найбільших за ринковою капіталізацією компаній. Ідеально, якщо вони займаються, наприклад, технологічним прогресом або фундаментально важливою справою для якоїсь держави.

«Говорити про якісь складні інструменти на початковому етапі я б не став», – підкреслює експерт.

Також важливо звернутися по допомогу до фахівців. За словами представника Фрідом Фінанс, немає гострої необхідності розбиратися в фондовому ринку. У розвинених країнах вкладників супроводжують інституційні інвестори. Вони допомагають і консультують щодо компаній, які можуть становити для клієнта інтерес. Також вони розбираються в технічних нюансах і забирають на себе більшу частину рутинної роботи, в якій немає необхідності брати участь інвестору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua