0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft повноцінно запустила конкурента Zoom


Microsoft повноцінно запустила конкурента Zoom

Компанія Microsoft повноцінно відкрила нову функцію Meet Now в Windows 10. Вона дозволяє людям спілкуватися між собою за допомогою відеозв’язку, при цьому ніяких додаткових додатків встановлювати не треба.

Щоб скористатися новим сервісом, потрібно планово оновити систему. Для цього слід зайти в “Параметри центру оновлень Windows” і натиснути “Перевірити наявність оновлень”. Після чого пристрій автоматично перевірить всі доступні на поточний момент оновлення. Meet Now підтримується в двох останніх версіях операційної системи – Windows 10 May 2020 Update і Windows 10 October 2020 Update.

Як тільки оновлення буде завантажено, справа внизу на панелі завдань з’явиться новий значок, схожий на веб-камеру. Для того щоб створити безкоштовну відеоконференцію, необхідно натиснути на клавішу “Створити зустріч”. Далі буде створено автоматичне посилання, і в конференції зможуть взяти участь до 50 осіб. Тривалість конференції (на відміну від Zoom) не обмежена. Якщо у користувача вже встановлено Skype, то конференція буде проходити через нього, а якщо ні, то через веб-браузер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua