1202
Суд скасував рішення про арешт Януковича
— Казна та Політика
Захист екс-президента Януковича виграв апеляцію і домігся скасування рішення про один з його заочних арештів.
Київський апеляційний суд в понеділок, 16 листопада, скасував рішення про заочний арешт Віктора Януковича. Про це повідомляє видання Ґрати.
Зазначається, рішення стосується справи про події на Майдані 18-20 лютого 2014 року, коли відбувався розстріл протестувальників.
Нагадаємо, 12 травня Печерський райсуд Києва повторно заочно заарештував екс-президента Віктора Януковича, цього разу у справі про розстріли на Майдані 18-20 лютого 2014 року. До цього Печерський суд заочно заарештував колишнього президента у справі про узурпацію влади.
Як відомо, 24 січня 2019 року суд визнав Януковича винним у справі про держзраду і заочно засудив його до 13 років в’язниці. Судді підтримали не всі пункти звинувачення.
За матеріалами: Корреспондент.net
Поділитися новиною
Також за темою
Україна отримала $133 млн від Світового банку
У МВФ назвали умови для нової програми з Україною
ПФУ розпочав фінансування пенсій за жовтень
Дрібним ФОПам можуть ускладнити закриття бізнесу
Три роки «митного безвізу»: бізнес здійснив понад 231 тис. транзитних перевезень
Україна отримала ще €170 млн від Банку розвитку Ради Європи на житлові програми