421
У Morgan Stanley оцінили обсяг майбутнього ринку вакцин від коронавірусу
— Світ
Фінансові агломерати Morgan Stanley і Credit Suisse оцінили обсяг майбутнього ринку вакцин від коронавірусу у понад 10 мільярдів доларів.
Про це пише The Guardian.
У своїх прогнозах банки припускають, що людям доведеться вакцинуватися від COVID-19 щорічно, як і від грипу, а середня ціна за дозу вакцини становитиме 20 дол.
Аналітик Morgan Stanley Метью Харрісон вважає, що, якщо від коронавірусу буде щорічно робити щеплення стільки ж людей, скільки від грипу, виручка фармкомпаній в США, Європі та інших розвинутих країнах складе 10 млрд дол на рік.
За його оцінкою, вартість виробництва дози вакцини – 5-10 дол. Обсяг ринку буде залежати від того, чи доведеться проводити вакцинацію щорічно, а також від вартості вакцини, і в світовому масштабі може досягти 25 млрд дол.
Тим часом аналітик Credit Suisse Еван Сейгерман вважає, що тільки ринок США може скласти 10 млрд дол., виходячи з ціни на дозу вакцини Pfizer в 19,5 дол. і припущення, що 330 млн осіб отримають по дві дози вакцини.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Польща посилює правила в’їзду для росіян
Найбагатші сім’ї світу 2025 року
З 2026 року Франція запроваджує новий обов’язковий іспит для іноземців
ТОП-10 бюджетних міст для сіті-брейку в Європі
Рейтинг міст світу з найвищими зарплатами (інфографіка)
Українським біженцям продовжили безкоштовні медичні послуги у Грузії
