0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін дозволив витрачати коронавірусні гроші на виробництво серіалів


Кабмін дозволив витрачати коронавірусні гроші на виробництво серіалів

Український уряд дозволив витрачати на окремі етапи виробництва патріотичних серіалів гроші з Фонду боротьби з COVID-19.

Про це повідомили в пресслужбі Мінкультури та інформаційної політики.

“Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значимого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи”, – розповіли в Мінкульті.

У попередній постанові Кабміну на цю тему вказувалося, що грошові кошти повинні бути використані на зйомки серіалів до кінця нинішнього року.

“Тому виникла необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво всього телевізійного серіалу, але і для підтримки реалізації окремих періодів (етапів)”, – пояснили в Мінкульті.

3 квітня 2020 року Верховна Рада ухвалила зміни до Закону про держбюджет на 2020 рік, згідно з якими був створений спецфонд по боротьбі з коронавірусом обсягом 64,7 млрд грн. Більше ніж половину коштів цього фонду було направлено на ремонт доріг.

Як раніше повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, у проєкті Державного бюджету на 2021 рік не передбачена окрема стаття на фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Станом на 23 жовтня з Фонду боротьби з COVID-19 витрачено 34,1 млрд грн з 66 млрд грн, що становить 52% від загальної суми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua