0 800 307 555
0 800 307 555

В LG розповіли, що робити з "сірими" телевізорами


В LG розповіли, що робити з "сірими" телевізорами

Власникам телевізорів виробництва компанії LG, які в майбутньому можуть зіткнутися з блокуванням функції Smart TV, радять звертатися в клієнтську службу підтримки або сервісний центр LG.

Про це повідомляє itc.ua з посиланням на заяву LG.

У жовтні стало відомо, що власники “розумних телевізорів” LG в Україні після оновлення прошивки, яке вийде 16 листопада, можуть зіткнутися з обмеженням або повним блокуванням функціональності Smart TV.

Проблема зачіпає тільки моделі, вироблені LG для продажу в інших країнах, а не в Україні. Тобто, йдеться про так звані “сірі” телевізори, ввезені в Україну неофіційно.

В офіційному коментарі компанія закликала купувати техніку в офіційних магазинах-партнерах, а також пообіцяла “прості шляхи вирішення проблеми”.

“Техніка LG, яка надходить на територію України, обкладається митними платежами і проходить обов’язкову сертифікацію, щоб відповідати вимогам технічних регламентів. Це є гарантією її адаптації та готовності до роботи в Україні, а також підтверджує наявність гарантії від заводу-виробника та обслуговування офіційними сервісними центрами.

На жаль, іноді телевізори та інша техніка надходять на територію країни в обхід цих правил. Неофіційна продукція не має спеціального маркування та сертифікатів. Це означає, що якість її роботи в умовах певних комунікацій не перевірено,… а набір програмного забезпечення може бути неповним або локалізованим для іншої країни”, – заявили в LG.

Щоб повноцінно користуватися послугами Smart TV, виробник рекомендує перевіряти техніку на наявність знаків відповідності і утриматися від необдуманої купівлі товарів в неперевірених магазинах.

Під блокування можуть потрапити несертифіковані моделі 2020 року таких серій:

OLED: CX, GX, WX, ZX.

NanoCell: NANO806, NANO866, NANO916, NANO956, NANO996, NANO906.

UHD: UN8500, UN8100, UN7400, UN7390, UN7100.

У LG визнають, що нерідкі випадки, коли продавці усвідомлено вводять покупця в оману, продаючи їм несертифікований товар.

Нинішнім власникам телевізорів, які в майбутньому можуть зіткнутися з блокуванням, компанія радить звертатися в клієнтську службу підтримки або сервісний центр LG.

У заяві виробник говорить про потенційну можливість доукомплектації оригінальними елементами, які необхідні для коректної роботи і усунення неполадок співробітниками сервісу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua