0 800 307 555
0 800 307 555

Опалювальний сезон: два міста поки що не підключають до тепла


Опалювальний сезон: два міста поки що не підключають до тепла

В Україні розпочався опалювальний сезон – з 15 жовтня у більшості областей почали підключати до теплопостачання житловий фонд та об’єкти соціальної сфери. У столиці станом на 26 жовтня до опалення підключено понад 45% житлових будинків та майже 57% об’єктів соціальної інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

«Нагадую, рішення про початок опалювального періоду приймають органи місцевого самоврядування по факту, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря нижче +8ºС. Тож, якщо зараз у центрі та на півночі країни підключення житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури до опалення йде повним ходом, то на півдні країни, зокрема, у Херсоні та Миколаєві опалювальний період ще не розпочинався, а в Одесі та Запоріжжі підключено тільки на 5-10% будівель», — повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Як зазначається, за інформацією з регіонів, житловий фонд та комунальні підприємства теплопостачання на 100% готові до осінньо-зимового періоду.

Скільки будівель зараз підключені до тепла:

  • з 81637 житлових будинків, підключені до тепла 37220 будинків (45,6%);
  • з 31521 об’єктів соціальної сфери опалюється 17907 закладів (56,8%);
  • з них — 8619 дитсадки (66,6%), 7459 школи (47,7%) та 1829 заклади охорони здоров’я (62,2%).

На 100% підключено житловий фонд у Закарпатській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. У Рівненській, Чернігівській та Житомирській області цей показник на рівні 97-99,9%.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні формально стартував опалювальний сезон. І хоча житловий фонд через теплі погодні умови поки що не підключають до опалення, листопадові платіжки українців все ж таки «поважчають».
  • Як домогтися опалення, якщо в квартирі холодні батареї.
  • Станом на вересень борги українців за комунальні послуги зросли до 45 млрд грн. Для тих, хто має борги за комунальні послуги, діє послуга розстрочки таких боргів.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua