0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві запустився новий прокат електросамокатів


У Києві запустився новий прокат електросамокатів

У Києві в жовтні запустився прокат самокатів компанії Scroll. Самокати вже можна побачити, а також використовувати в центрі міста.

Про це пише AIN.UA.

Scroll – це сервіс родом з Грузії. Крім Києва він вже працює в Тбілісі і Батумі. Партнер компанії, що зазначено на сайті, а також на кожному самокаті — американська компанія Bird.

Для поїздки необхідно:

  • завантажити додаток Bird (доступні для iOS і Android);
  • потім потрібно створити аккаунт, а також ввести дані картки для оплати і вибрати тарифний план: 50, 100 або 200 грн;
  • потім на картці в додатку потрібно знайти найближчий доступний самокат і просканувати QR-код на кермі для початку поїздки. У додатку з’явиться інформація про те, коли можна їхати і як користуватися самокатом. Зокрема, зазначено, що не можна пересуватися парковками і тротуарами, а також водій повинен бути в шоломі, тверезим і не користуватися телефоном під час поїздки. Залишити самокат можна в будь-якій доступній для цього зоні. Щоб підтвердити закінчення поїздки, потрібно його сфотографувати.


Фото: AIN.UA

Ціна:

  • 10 гривень за розблокування;
  • 4 гривні/хвилина.
  • Зона покриття роботи сервісу — центральні райони Києва. Скільки саме самокатів завезли – поки що невідомо.

Це вже третій за рахунком сервіс самокатів в Києві. Раніше в місті запустився сервіс від естонської компанії Bolt, трохи пізніше – Kiwi. За словами керівника Bolt в Україні Тараса Потичного, для того щоб задовольнити попит жителів міста, необхідно від 5000 до 7000 самокатів. Всі три компанії здебільшого покривають зараз тільки центральні райони міста.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua