0 800 307 555
0 800 307 555

У АМКУ претензії до семи виробників антисептиків


У АМКУ претензії до семи виробників антисептиків

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував семи виробникам антисептиків не вводити споживачів в оману шляхом розміщення недостовірної інформації на етикетках своєї продукції.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет рекомендував семи виробникам антисептиків припинити дії у вигляді поширення інформації, яка може вводити в оману, внаслідок способу викладу неточних, неповних відомостей у маркуванні продукції та здійснювати інформування споживачів про споживчі властивості продукції власного виробництва способом, який не вводитиме в оману.

Про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити Комітет у 10-денний строк з дня їх отримання.

В АМКУ пояснюють, що прикладами поширення про антисептичні засоби не підтвердженої належним чином інформації, яка може вводити споживачів в оману, є: маркування coronaseptic, попередження вторинного інфікування, пролонгована, тривала антимікробна дія, дія на штами бактерій, стійких до антибіотиків, знищення до 99%, до 100% бактерій і\\або вірусів, 100% антимікробна активність.

“Звичайно, можна посперечатися, що навіть одна знищена бактерія становить “до 100%”. Однак поширення цієї або іншої наведеної в прикладах інформації надає неправомірну перевагу в конкуренції таким антисептичним засобам порівняно з аналогічними за складом конкурентами, і може вводити споживачів в оману”, – зазначають у комітеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Опитування
В Контексті Finance.ua