0 800 307 555
0 800 307 555

У США з’явились перші та єдині офіційно схвалені ліки від COVID-19


У США з’явились перші та єдині офіційно схвалені ліки від COVID-19

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило противірусний препарат Ремдесівір від Gilead Sciences як протикоронавірусний препарат.

Як повідомляє CNBC, у травні FDA дозволило екстрене використання препарату, що дозволило лікарням і лікарям призначати його госпіталізованим пацієнтам з цим захворюванням, хоча препарат не був офіційно схвалений агентством.

Телеканал зазначає, що внутрішньовенне введення ліків допомогло скоротити час відновлення у деяких госпіталізованих пацієнтів з COVID-19. Це також був один з препаратів, який використовувався для лікування президента США Дональда Трампа, у якого на початку жовтня був виявлений позитивний результат на вірус.

Читайте також: Гречка, кришки, консерви? Трамп пообіцяв американцям безкоштовні ліки від коронавірусу

Препарат буде використовуватися для пацієнтів з COVID-19, які потребують госпіталізації, повідомляє Gilead. Ремдесівір наразі є першими і єдиними повністю схваленим ліками в Сполучених Штатах від COVID-19.

Компанія додала, що препарат можна давати тільки в лікарні або медичному закладі, який забезпечив би інтенсивну терапію, яку можна порівняти з тією, яку отримують госпіталізовані пацієнти.

Між тим, раніше цього місяця дослідження, координовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), показали, що препарат «мало або зовсім не впливає» на смертність серед госпіталізованих пацієнтів. Однак він виявився відносно ефективним для скорочення періоду відновлення у деяких госпіталізованих пацієнтів.

Gilead заявила, що задовольняє попит на препарат в США в режимі реального часу. Компанія очікує, що в цьому місяці зможе задовольняти світовий попит, навіть якщо в майбутньому число випадків COVID-19 буде рости.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua