0 800 307 555
0 800 307 555

Ціна біткойна підібралася до максимуму 2020 року


Ціна біткойна підібралася до максимуму 2020 року

Курс біткойна (Bitcoin), який обвалився на початку вересня, різко злетів за останню добу: додав відразу 4%, і досяг 12 291 долара за монету.

“Це багато для одного дня, і показово, оскільки ринок впритул підійшов до максимальної позначки 2020 року, встановленої в серпні. Тоді ринки вийшли на 12,3 тисячі доларів за біткойн”, – йдеться в повідомленні.

Після різкого курсового стрибка вранці, Bitcoin до обіду скоректувався на 12,26 тисячі доларів за біткойн – звична поведінка ринку в подібних ситуаціях. Але експерти відразу засіли за аналіз нового тренду, і назвали відразу декілька причин підвищення котирувань.

“Подорожчання біткойна пов’язують з придбанням 4709 біткойнів на суму 50 мільйонів доларів компанією Square (SQ). Оглядачі вважають, що вона помітила зростання попиту клієнтів на криптовалюту. Крипторинок очікує, що Square придбає ще, а потім приклад з компанії візьмуть і інші платіжні системи”, – розповів аналітик групи компаній “Фінам” Леонід Деліцин.

На друге місце експерти поставили фактор, пов’язаний зі збоєм в роботі гонконгської біржі Binance. Це найбільший в світі майданчик з торгівлі криптовалютами, і він вчора не працював через технічні проблеми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua