0 800 307 555
0 800 307 555

ОАЕ виділили $1,5 мільйона на дослідження дощу


ОАЕ виділили $1,5 мільйона на дослідження дощу

Новий раунд національної програми зі збільшення кількості опадів стартував в Об’єднаних Арабських Еміратах. Головна мета програми, яка реалізується з 2015 року, залучити міжнародних вчених і дослідників, здатних надати допомогу в боротьбі з посухою.

Національний центр метеорології та сейсмології ОАЕ цього року виділив на дослідження 5,5 млн дирхамів ($1,5 млн). Грант буде розподілено протягом трьох років з щорічним бюджетом не більше 2,2 млн дирхамів.

За словами директора Центру Абдалли Аль Мандуса, нова ініціатива стане кроком у заохоченні досліджень опадів і виведе їх на новий рівень. У новому раунді увагу буде звернено на стимулювання дощів.

У попередні роки увага влади ОАЕ була зосереджена на засіві хмар, що провокувало випадання опадів. Наприклад, в 2019 році на території ОАЕ було зафіксовано в цілому 38 дощових днів, передає russianemirates.com.

З 16 жовтня на території ОАЕ настав прохолодний сезон «аль васм» (Al Wasm). Він триватиме до 6 грудня, після чого настане зима. Традиційно жовтень в Аравії – місяць зміни сезонів: він приносить вітри, нестабільні погодні умови і прохолодну температуру повітря в країни Перської затоки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua