0 800 307 555
0 800 307 555

Словаччина безкоштовно протестує все населення країни на коронавірус


Словаччина безкоштовно протестує все населення країни на коронавірус

Словаччина планує протестувати на коронавірус всіх жителів країни, яким більше 10 років.

Про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович на прес-конференції в Братиславі.

Глава уряду не уточнив, чи буде це тестування обов’язковим чи добровільним, однак запевнив, що тестування буде безкоштовним.

За словами прем’єра Словаччини, тестування населення проводитимуть в наступні два тижні у вихідні. Спочатку тестування проведуть в регіонах з найбільшим поширенням коронавірусу, після чого через тиждень, 31 жовтня і 1 листопада протестують населення в інших регіонах.

Щоб не перевантажувати медпрацівників, до організації і проведення масового тестування залучать поліцію і військових. По всій країні буде відкрито близько 6 000 медичних ділянок, на яких населення Словаччини, яке становить близько 5,5 мільйона осіб, зможе зробити тест.

За словами словацького прем’єр-міністра, щоб уникнути черг на дільницях, громадяни країни будуть приходити на тестування в певний проміжок часу в алфавітному порядку.

Матович також повідомив, що уряд готував цей план протягом трьох тижнів і вже замовив близько 13 мільйонів тестів.

“Якщо нам це вдасться, ми зможемо стати зразком для наслідування для всього світу”, – сказав прем’єр-міністр, пообіцявши уточнити більш детальну інформацію після позачергового засідання уряду в неділю.

Нагадаємо, уряд Словаччини через погіршення епідемічної ситуації в країні оголосив надзвичайний стан і ввів нові карантинні обмеження.

Всі школи в країні переведені на дистанційне навчання, а всі масові заходи, включаючи церковні, заборонено. Закрито також фітнес-центри і басейни. Ресторани можуть обслуговувати клієнтів тільки на відкритому повітрі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua