0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестбанкір спрогнозував зліт курсу біткоїну


Інвестбанкір спрогнозував зліт курсу біткоїну

Колишній керуючий хедж-фонду інвестбанку Goldman Sachs Рауль Пел передбачив світу різке зростання вартості біткоїну: курс може злетіти з 11,3 тис. до мільйона доларів.

В інтерв’ю YouTube-каналу Stansberry Research він заявив, що такого результату можна досягти протягом найближчих п’яти років. За словами Пела, в недалекому майбутньому на біткоїн і інші криптовалюти звернуть увагу багато інституційних інвесторів, що знаходяться в пошуку надійних активів для вкладень в ситуації, коли традиційні “притулки” перестають виконувати свою функцію.

Читайте також: Goldman Sachs рекомендує інвесторам купувати фунт

“Це величезна стіна грошей, і її готові влити в біткоїн. Просто поки що не існує “труби”, яка дозволила б швидко це зробити”, – зазначив Пел, додавши, що над вирішенням проблеми “працює дуже багато розумних людей”. За словами інвестора, попит на криптовалюту здатний істотно підвищити її котирування.

Сам Пел вклав в біткоїн приблизно половину власних заощаджень. “І я навіть роздумую над тим, щоб продати золото, щоб вивільнити кошти для покупки нових біткоїнів”, – каже колишній керуючий хедж-фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua