0 800 307 555
0 800 307 555

Харчова промисловість становить майже 20% усього виробництва України


Харчова промисловість становить майже 20% усього виробництва України

Українські продукти харчової промисловості цінуються в усьому світі, в Україні вони становлять майже 20% усього виробництва.

Про це йдеться в урядовому привітанні з Днем працівника харчової промисловості на сторінці Кабінету міністрів у FACEBOOK.

“Харчова промисловість – це запорука нашої продовольчої безпеки. Вона включає понад 40 різноманітних галузей, а це майже 20% усього виробництва України. До речі, наші продукти цінуються в усьому світі, адже значна їх частина експортується”, – йдеться у привітанні.

В уряді наголошують, що попри традиційність харчової промисловості для України вона постійно розвивається, підприємці постійно підвищують стандарти та впроваджують інноваційні технології, залучають інвестиції.

“Завдяки професійності, самовідданості справі працівників харчової промисловості ми маємо таке різноманіття на полицях магазинів і наших столах”, – наголошують в уряді.

Прем’єр-міністр та команда уряду подякували всім, хто пов’язав своє життя із забезпеченням продовольчого кошика нашої країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua