0 800 307 555
0 800 307 555

Чому в Естонії не раді українським заробітчанам


Чому в Естонії не раді українським заробітчанам

Через мовну та економічну причини міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме не схвалює масової трудової міграції з України в Естонію.

Про це естонський урядовець розповів Deutsche Welle.

За словами Хельме, для цього є 2 причини. Одна з яких – мовна проблема в Естонії.

“Українці не розмовлятимуть тут естонською, вони розмовлятимуть російською. Я розумію їх дуже добре, це для них легше і вони поповнюватимуть російськомовне населення в Естонії. Ми проти цього”, – додав Хельме.

Естонський міністр наголосив, що треба зважати на статистику і кількість населення у країні.

“В Естонії мешкає близько мільйона естонців. Ми бачимо статистику – десятки тисяч українців перебрались до Естонії. Це чимало для країни. Якби нас було 100 мільйонів, то нехай би приїздили 100 тисяч українців”, – сказав він.

Урядовець наголосив, що не можна порівнювати ситуацію в Естонії з Литвою, де до притоку українських трудових мігрантів ставляться досить позитивно.

“В Естонії десь 25% людей користуються, насамперед, російською мовою. У Латвії таких близько 40%. У Литві – 15%. Там немає ситуації, що литовська мова може через деякий час опинитись у меншості. У нас і в Латвії ця небезпека існує”, – пояснив естонський урядовець.

Він також вказав і на економічні причини, з огляду на які наплив українських трудових мігрантів не є, з його точки зору, бажаним.

“Вони готові працювати за мізерні зарплати. Втратять роботу наші люди – і естонці, і росіяни, які не готові працювати за мізерні кошти”, – пояснив урядовець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua