0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung запатентувала складаний гібрид смартфона, планшета і ноутбука


Samsung запатентувала складаний гібрид смартфона, планшета і ноутбука

Електронний гігант Samsung продовжує розвивати концепцію складаного дисплея. В одному з нових патентів описаний дизайн гаджета, екран якого складається в двох місцях.

Пристрій з імовірною назвою Galaxy Z Dual Fold кардинально відрізняється від вже випущених компанією гнучких смартфонів Galaxy Z Flip і Galaxy Z Fold 2.

Так, в розкладеному вигляді гаджет перетворюється на повністю плаский планшет, хоча його точні розміри не уточнюються. З одного боку у нього передбачений подвійний шарнір, який дозволяє фіксувати екран під будь-яким потрібним кутом. Судячи з усього, завдяки цьому Galaxy Z Dual Fold можна поставити на стіл, як невеликий ноутбук з сенсорною клавіатурою.


Фото: nl.letsgodigital.org

З іншого боку пристрою розташований один шарнір, але там же екран за потреби можна витягнути, збільшивши його.

На зображенні пристрою в складеному вигляді помітно, що ззаду дисплей не доходить до кінця з одного боку. Можливо, саме за рахунок цього в розкладеному вигляді на екрані не буде складок.


Фото: nl.letsgodigital.org

Поки що немає жодних гарантій, що Samsung дійсно випустить цей пристрій. З чуток, спадкоємець Galaxy Z Fold 2 стане і першим смартфоном компанії з підекранною камерою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua