0 800 307 555
0 800 307 555

Британці випробували реактивний рятувальний костюм (відео)


Британці випробували реактивний рятувальний костюм (відео)

Британська компанія Gravity Industries випробувала реактивний костюм. Завдяки такому винаходу рятувальники отримають можливість швидко надавати медичну допомогу людям у віддалених районах.

Тестовий політ здійснив винахідник Річард Браунінг. Саме його компанія розробила реактивний костюм, повідомляє GNAAS – британська служба швидкої допомоги на Півночі.

Браунінгу вдалося прилетіти до “жертви” у віддаленому гірському місці всього за 90 секунд. Якби йому довелося підніматися туди пішки, це зайняло б набагато більше – не менше 30 хвилин.

Ідея розробки полягає саме в тому, щоб фельдшер міг швидко дістатися до пацієнта, стабілізувати його стан і викликати вертоліт або наземну команду рятувальників. Адже коли виникає питання збереження життя пацієнта, час дуже важливий.

“Завдяки цій технології наша команда зможе дістатися до деяких пацієнтів набагато швидше, ніж будь-коли раніше. У багатьох випадках це полегшує страждання пацієнта. Іноді – може врятувати його життя”, – прокоментував директор операційного відділу GNAAS.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua