0 800 307 555
0 800 307 555

"Нова пошта" випустила коробку-трансформер (відео)


"Нова пошта" випустила коробку-трансформер (відео)

Нова пошта розробила технологічну новинку – коробку-трансформер. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Це коробка об’ємною вагою до 10 кг, у якій можна міняти висоту і використовувати для пакування відправлень на 7, 5 або 3 кг.

Технологічність нової коробки – у наявності додаткових ліній згину, за допомогою яких можна зробити три різні розміри – висотою 20 см для відправлення вагою до 7 кг, 14 см – до 5 кг, 8,5 см – до 3 кг.

Щоб отримати коробку необхідної висоти, потрібно розрізати її по ребрах жорсткості до відповідної позначки на зовнішній стороні, а потім скласти по лініях згину та запакувати.

Коробка-трансформер рівномірно згинається та зберігає свою міцність.

Клієнти також можуть самостійно пакувати свої відправлення у нові коробки, оскільки оформлення не відрізняється від пакування у звичайних коробках.

Під час оформлення накладної у бізнес-кабінеті чи мобільному додатку слід просто вказати фактичні розміри коробки, а система автоматично перерахує вартість доставки.

Нові коробки вже доступні у відділеннях Нової пошти по всій Україні. В планах компанії – створити аналогічні коробки-трансформери для відправлень об’ємною вагою до 15 і до 20 кг.

Довідка Finance.ua:

  • Нова пошта запустила послугу для здійснення безпечних онлайн-угод між продавцями і покупцями – «Сейф-сервіс». Він дає додаткові гарантії при здійсненні покупок, якщо оплата передбачає перерахування з карти на карту. Новий сервіс допомагає захистити від шахраїв як відправника, так і одержувача.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua