0 800 307 555
0 800 307 555

За шахрайство з платіжними картками хочуть позбавляти волі


За шахрайство з платіжними картками хочуть позбавляти волі

Національний банк пропонує позбавляти волі на 1 рік і більше за шахрайство з пластиковими картками. Регулятор вже працює над відповідним проєктом змін до Кримінального кодексу.

Директор Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЕМА Олександр Карпов говорить в інтерв’ю Мінфіну, що зараз картковим шахраям загрожують тільки штрафи.

“У НБУ майже закінчили підготовку нового закону, який стосуватиметься платіжних послуг і платіжних сервісів, а також карткових операцій. Є надія, що остаточний текст документа до кінця вересня з’явиться у фінансовому Комітеті Верховної Ради. У Нацбанку немає права законодавчої ініціативи, тому вносити його будуть через кілька депутатів”, – повідомив Олександр Карпов.

Довідка Finance.ua:

  • Після введення карантину в Україні в Національному банку зафіксували зростання кількості випадків шахрайства з банківськими картками: зловмисники отримують банківські дані українців під приводом «виплати державної допомоги».
  • Нацбанк рекомендує, що робити в такому випадку: не відповідати на такі повідомлення; не дзвонити за вказаними номерами; не переходити за посиланнями, що містяться в таких повідомленнях; не розголошувати і не пересилати нікому в жодному разі свої персональні дані, термін дії платіжної картки та код безпеки CVC (три цифри на звороті картки).

Найкращі картки для валютообміну

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua