0 800 307 555
0 800 307 555

П'ять причин, чому електромобілі досі непопулярні


П'ять причин, чому електромобілі досі непопулярні

Британський виробник мастильних матеріалів Castrol провів опитування щодо зручності електромобілів. Це дослідження виявило 5 причин, чому “електрички” досі не користуються широкою популярністю.

В опитуванні Castrol, як випливає з матеріалу, опублікованого на офіційному сайті, брали участь 9 тис. власників автомобілів, 750 керівників автопарків і 30 представників галузі автомобільних комплектуючих. Серед респондентів більша частина поки що не готова пересісти на електромобілі, і ось чому:

Ціна

Поки що електромобілі занадто дорогі. Більшість опитаних готові пересісти на альтернативне авто, коли його середня ціна на ринку складе менше 36 000 доларів – зараз стільки коштує середньостатистичний автомобіль в Америці.

Час зарядки

Електрокари потребують тривалої “заправки”. Середній час зарядки – 30 хвилин, що еквівалентно часу “перекусу”.

Запас ходу

Обмежена автономність ходу електрокара – велика перешкода на шляху купівлі. Респонденти готові купити електромобіль, якщо він зможе без дозарядки проїхати від Лондона до Парижа – 469 км.

Зарядна інфраструктура

70% опитаних заявили, що електромобілі стануть широко популярними, якщо зарядки будуть так само доступні, як і СТО. Головне – мати можливість “підживлення” безпосередньо вдома або поблизу (70%), а також мати зарядку на роботі або біля неї (67%).

Вибір моделей

І хоча з кожним роком різноманітність електромобілів стає все більшою, все одно вони істотно відстають від паливних машин за цим критерієм. Потрібно якомога більше моделей.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні почали видавати “зелені” номери для електроавто. У номерах для електромобілів використовуються не тільки символи, ідентичні для латиниці і кирилиці, а й чиста латиниця. Наприклад, електромобілі отримають сполучення вигляду Z*, Y * електромобілі-таксі – сполучення TV, TW, TY, TZ (і жовтий фон), електробуси — свою серію і т. д.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua