0 800 307 555
0 800 307 555

Під час випробувань авто, що літає, піднялося на 10 метрів


Під час випробувань авто, що літає, піднялося на 10 метрів

Перший турецький літаючий автомобіль під назвою Cezeri було успішно випробувано в Стамбулі. Про це повідомляє видання The Peninsula з посиланням на виробника, передає comments.ua.

Компанія Baykar повідомила, що під час льотних випробувань прототипу вагою 230 кг, розробленого і виготовленого турецькими інженерами, Cezeri піднявся на висоту 10 метрів. Головний технічний директор Сельчук Байрактар ​​повідомив про появу незабаром досконаліших моделей.

“У майбутньому ми створимо більш досконалі прототипи і будемо виконувати польоти з людиною на борту. Після “розумних” автомобілів революція в автомобільних технологіях буде пов’язана з літаючими автомобілями. Зважаючи на це, ми готуємося до майбутніх перегонів, а не до сьогоднішніх”

Байрактар ​​додав, що Cezeri буде потрібно приблизно 10-15 років, щоб вирушити в дорогу, і 3-4 роки, щоб використовувати його в рекреаційних цілях, наприклад, квадроциклах в сільській місцевості. У вересні минулого року Cezeri був представлений на Teknofest, турецькій виставці технологій та аерокосмічної промисловості в Стамбулі.

Автомобіль названо на честь Ісмаїла аль-Джазарі, відомого мусульманського інженера і ерудита XII століття. Компанія Baykar, заснована в 1984 році, виробляє збройні і неозброєні дрони, системи управління, симулятори та системи авіоніки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua