0 800 307 555
0 800 307 555

Китай вперше запустив супутники за допомогою ракети морського базування


Китай вперше запустив супутники за допомогою ракети морського базування

Китай успішно запустив на орбіту дев’ять супутників за допомогою ракетоносія “Чанчжен-11” – першого в країні ракетоносія морського базування.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сіньхуа.

Самі супутники були розроблені компанією Chang Guang Satellite Technology Co., Ltd. Три з них будуть використовуватися для створення відеозображень, один з яких для популярної китайської онлайн-відеоплатформи Bilibili, а інший – для державної телекомпанії CCTV.

Тим часом інші шість супутників – це супутники, які за допомогою технологій формування і зчитування аерокосмозображень будуть отримувати зображення у високій роздільній здатності.

Супутник Bilibili відрізняється низькою вартістю розробки, низьким енергоспоживанням, легкою вагою і високою роздільною здатністю.

За його допомогою можна отримати кольоровий фото- і відеоконтент з роздільною здатністю вище ніж 0,98 метра. Ці дані будуть використовуватися для створення популярних відеороликів, що охоплюють такі галузі, як наука та технології, гуманітарні науки, історія та освіта.

Всі дев’ять супутників надаватимуть дані дистанційного зондування для служб обстеження земельних ресурсів країни, міського планування та моніторингу стихійних лих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua