299
Призначено нового прем'єр-міністра Японії
— Світ
Йосіхіде Суга затверджений на посаді прем’єр-міністра Японії. За нього проголосувала більшість депутатів нижньої палати парламенту.
Про це повідомляє The Guardian.
Він заявив, що продовжить зовнішньополітичний курс свого попередника, зокрема зазначив, що Японія збирається обговорювати з Росією приналежність Південно-Курильських островів.
Йосіхіде Суга буде на цій посаді до вересня наступного року, після чого мають відбутися нові вибори.
Попередній глава уряду Сіндзо Абе обіймав пост глави японського уряду найдовше в новітній історії країни час: він перебував на цій посаді протягом майже восьми років. Йому зараз 65 років. У серпні він двічі лягав у лікарню, при цьому в його оточенні не відкидали, що через стан здоров’я він не зможе завершити прем’єрські повноваження.
Нагадаємо, уряд Японії на чолі з Сіндзо Абе пішов у відставку.
Одним зі своїх завдань на посаді прем’єра Абе називав укладення мирного договору з Росією за підсумками Другої світової війни.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Підвищення мінімалки у 2026: як це вплине на інші виплати в Польщі
росія переходить на бартерну торгівлю з Китаєм для обходу санкцій — Reuters
Китай пригрозив відповіддю на можливі мита НАТО через купівлю нафти рф
ТОП-10 найбезпечніших країн Європи: думка соло-мандрівника (інфографіка)
19-й пакет санкцій ще в процесі підготовки — Єврокомісія
Індія планує розбудувати залізницю на кордоні з Китаєм на випадок війни — Bloomberg