435
Мінфін продав держоблігацій ще на 6 мільярдів
— Казна та Політика
Міністерство фінансів на аукціонах з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 15 вересня залучило до державного бюджету 6,025 млрд грн в еквіваленті.
Про це Мінфін повідомляє в Фейсбуці.
“Сьогодні на аукціонах ОВДП Міністерство фінансів запропонувало інвесторам 2 випуски цінних паперів у національній валюті і один в іноземній валюті. Термін обігу запропонованих державних облігацій в гривні – 6 місяців і 2 роки, а в доларах США – 1,1 року”, – йдеться в повідомленні.
У міністерстві додали, що від розміщення гривневих 6-місячних паперів до державного бюджету було залучено 2 млрд грн, а від 2-річних – 894 млн грн. Середньозважена дохідність 6-місячних гривневих ОВДП не змінилася (7,82%), тоді як прибутковість за 2-річними гривневими паперами склала 10,43%.
У свою чергу, від розміщення номінованих в іноземній валюті ОВДП було залучено 112 млн дол. Середньозважена ставка прибутковості залишилася незмінною – 3,5%.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
У грудні до загального фонду держбюджету надійшло понад 329 млрд грн
Санкційні активи: скільки коштів отримав фонд ліквідації наслідків збройної агресії
Україна збільшила виробництво озброєння у півтора раза за рік — Міноборони
Cкільки грошей українці спрямували на сплату військового збору в 2025 році (інфографіка)
НБУ наближає банківське регулювання України до стандартів ЄС
У Нацбанку пояснили, чи потребуватиме додаткових витрат заміна назви монет «копійка» на «шаг»
