0 800 307 555
0 800 307 555

"Центренерго" погасило всі борги перед державними шахтами


"Центренерго" погасило всі борги перед державними шахтами

Державна енергогенеруюча компанія “Центренерго” погасила всі борги перед державними шахтами. Вуглевидобувні підприємства отримали можливість працювати безперешкодно.

Про це на брифінгу повідомила виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець.

“Компанія “Центренерго” виплатила борги всім шахтам за поставку вугілля, що дозволило погасити заборгованість за електроенергію. І це дало можливість працювати державним шахтам безперешкодно”, – сказала Буславець.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента України заявляли, що цього року в державному бюджеті додатково передбачать не менше 1 млрд гривень на погашення боргів по зарплатні для шахтарів. У президента Володимира Зеленського підкреслюють, що заборгованість формувалася понад 10 років.

В кінці липня Буславець заявила про погашення боргів по заробітній платі шахтарям, але залишалася заборгованість, яка стосувалася вугільної продукції. Зазначимо, в Міненерго заявляли про плани провести модернізацію шахт в 2021 році, а також визначити перелік тих вугледобувних підприємств, які будуть закривати.

Довідка Finance.ua:

  • З 3 вересня у Кривому Розі почалися протести шахтарів. Станом на ранок 8 вересня у підземному протесті брали участь 393 працівники шахт Криворізького залізорудного комбінату. 9 вересня під землею лишалися 292 шахтарі.
  • Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, шахтарі вимагають підвищення зарплат та покращення умов праці, а також просять президента і прем’єр-міністра втрутитися в ситуацію.
  • ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Шахти «Батьківщина», «Жовтнева», «Гвардійська», «Тернівська» — основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua