0 800 307 555
0 800 307 555

В Android-версії Telegram з'явилися відеодзвінки


В Android-версії Telegram з'явилися відеодзвінки

В кінці липня розробники Telegram представили масштабне оновлення месенджера, в якому доступ до відеодзвінків отримали лише користувачі iOS-гаджетів. Нарешті, корисну функцію отримали і Android-версії.

Відеодзвінки стали доступні на платформі Android в новій тестовій версії Telegram beta 7.0, повідомляє Android Headlines.

Зараз реалізована лише можливість здійснення відеозв’язку в режимі діалогу – очікується, що групові дзвінки з’являться в наступних апдейтах додатку.

Примітно, що встановлення бета-версії Telegram недоступне в Google Play. Розробники з невідомих причин викладають у відкритий доступ APK-файли попередньої версії месенджера, не публікуючи їх в офіційному магазині.

Зараз функція працює не однаково стабільно на всіх пристроях. На деяких моделях додаток не приймає зображення з камери, однак відмовляється передавати його іншому абоненту.

Популярний месенджер запустив відеодзвінки для iOS ще в кінці липня. Підтримку відеодзвінків команда Telegram анонсувала ще в квітні. А її запуск обіцяли виконати до кінця 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua