0 800 307 555
0 800 307 555

Toshiba назавжди покидає ринок ноутбуків


Toshiba назавжди покидає ринок ноутбуків

Toshiba офіційно оголосила про завершення своєї 35-річної кар’єри в якості виробника портативних ПК. За цей час компанія зарекомендувала себе як творець «першого в світі ноутбука для масового ринку» і популярної серії лептопів Satellite.

Вендор заявив про повне поглинання відповідного підрозділу іншою компанією і припинення випуску пристроїв під власним брендом.

У червні 2018 року 80,1% акцій Toshiba Client Solution перейшли в розпорядження компанії Sharp – починаючи з січня 2019-го фірмові ноутбуки почали виробляти під брендом Dynabook. Нарешті, 30 червня поточного року закінчилася процедура поглинання Toshiba концерном Sharp, а Dynabook стала повноцінною «дочкою» японського виробника.

Відповідно до прес-релізу Toshiba, всі нові моделі ноутбуків, розроблені інженерами вендора, надалі виходитимуть на ринок під брендом Dynabook, а сама компанія завершує діяльність у цьому сегменті. Причини припинення випуску лептопів виробник не повідомляє – на думку експертів, Toshiba не витримала конкуренції, поступившись пальмою першості Lenovo, HP і Dell.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua