0 800 307 555
0 800 307 555

Національний банк призначив нового заступника голови


Національний банк призначив нового заступника голови

Рада Національного банку України під час засідання 7 серпня 2020 року призначила заступником голови Національного банку Олексія Шабана. Відповідну кандидатуру для призначення на цю посаду подав Раді Національного банку голова Національного банку Кирило Шевченко.

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

“Олексій Шабан – досвідчений та обізнаний професіонал. Його кандидатура є найбільш вдалою, оскільки поєднує досвід роботи у центральному банку та у великому системному банку із найбільш розгалуженою платіжною інфраструктурою, а також знання реальних потреб учасників фінансового сектору. Упевнений, він примножить досягнення регулятора у площині розвитку безготівкових розрахунків та зможе сприяти розвитку інноваційності фінсектору та збільшенню доступності фінансових послуг для українців”, – прокоментував призначення голова НБУ.

На цій посаді він відповідатиме за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обіг”.

Олексій Шабан із лютого 2020 року працює директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України. Зокрема, за цей час команді центробанку вдалося:

  • запустити комерційну модель використання Системи Bank ID НБУ та розширити коло її учасників;
  • впровадити роботу Системи електронних платежів Національного банку у майже цілодобовому режимі 23/7;
  • створити підґрунтя для розвитку фінтеху завдяки розробленню та затвердженню Стратегії розвитку фінтеху в Україні до 2025 року.


Фото: НБУ

Довідка Finance.ua:

  • До роботи у Національному банку Олексій Шабан пропрацював понад 24 роки у ПриватБанку.
  • З 2018 року він був членом Правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу. Відтоді та до приходу у Національний банк Олексій Шабан очолював напрям роздрібного бізнесу ПриватБанку та активно займався впровадженням нових карткових та платіжних продуктів, зокрема й через дистанційні канали.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua