0 800 307 555
0 800 307 555

Коли з'явиться вакцина від COVID-19: прогнози інвесторів і Goldman Sachs


Коли з'явиться вакцина від COVID-19: прогнози інвесторів і Goldman Sachs

Більшість інвесторів вважають, що вакцину від коронавірусу широко розповсюджуватимуть не раніше липня 2021 року. Аналітики Goldman Sachs вважають, що цей прогноз надто песимістичний.

Стратеги в Goldman Sachs вважають, що є хороший шанс, що принаймні одну вакцину Управління з продовольства і медикаментів схвалить до кінця листопада. Відповідно, її широко розповсюдять до середини 2021 року, пише MarketWatch.

Такий сценарій позитивно позначиться на США. Країна, ймовірно, і очолить гонку вакцинації. Для США пошук вакцини є важливішим, ніж для інших країн, через гостру ситуацію з коронавірусом, яку країні не вдається контролювати.

Саме різке зростання ймовірності винайдення вакцини є однією з ключових причин того, що ринку акцій вдалося досягти нових максимумів навіть на фоні того, що охорона здоров’я в США не демонструє успіхів. Ще одна причина – падіння прибутковості облігацій з урахуванням інфляції.

Вакцина може спричинити повернення до традиційних циклів, більш жорстких кривих дохідності облігацій, а також росту валют та акцій. Стратеги наголошують, що наступні місяці ринок може бути інакшим, особливо, якщо інвестори і далі сподіватимуться на вакцину.

За опитуванням серед інвесторів абсолютна більшість (61%) вважають, що вакцина не потрапить у вільний доступ до липня 2021. Кожен 5-ий вважає, що це трапиться з квітня по липень, а 15% – з січня по квітень. Лише 5% інвесторів вірять, що вакцина стане доступною ще цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua