0 800 307 555
0 800 307 555

Україна спрощує автоперевезення з Білоруссю


Україна спрощує автоперевезення з Білоруссю

Вітчизняний Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про ратифікацію протоколу між Урядами України та Білорусі про внесення змін до Угоди про міжнародне автомобільне сполучення від 17 грудня 1992 року.

Також схвалено проєкт розпорядження Каміна про подання цього протоколу на ратифікацію Верховною Радою, повідомляє пресслужба уряду.

Цей протокол передбачає звільнення від дозволів на міжнародні вантажоавтоперевезення, що надасть вітчизняним перевізникам нові можливості для здійснення своєї діяльності. А Україна зможе залучити додаткові вантажопотоки і пасажиропотоки, адже білоруські перевізники зможуть виконувати перевезення до нас також без дозволів.

Крім того, протоколом буде врегульовано питання збільшення строку перебування членів екіпажів автобусів, що здійснюють регулярні перевезення пасажирів, а також водіїв вантажних автомобілів, що здійснюють міжнародні вантажні перевезення, за наявності підтверджувальних документів. Ця норма дозволить вирішити питання виконання перевезень професійними водіями на невеликих відстанях, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у січні-квітні 2020 року транспортні підприємства України скоротили перевезення вантажів на 15,3% порівняно з січнем-квітнем 2019 року – до 184,8 млн тонн. Тепер з’являється можливість наростити їх.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua