0 800 307 555
0 800 307 555

Шевченко пояснив банкірам кадрові зміни в НБУ


Шевченко пояснив банкірам кадрові зміни в НБУ

Новий голова Національного банку України (НБУ) Кирило Шевченко має намір зберегти інституційну незалежність Нацбанку. Кадрові зміни повинні посилити роботу.

Про він сказав під час першої робочої зустрічі з керівниками банків – членами Незалежної асоціації банків (НАБУ), повідомляє пресслужба НБУ.

Як зазначається в повідомленні, зустріч було присвячено нагальним проблемам у роботі банків та пошуку шляхів їх вирішення.

“Я ціную та поважаю здобуту центральним банком інституційну незалежність. Наше завдання її зберегти та підвищити ефективність роботи регулятора. Ті кадрові зміни, що відбулися останнім часом як у складі правління, так і в структурі НБУ, були направлені на підсилення роботи НБУ”, – сказав Шевченко.

Нагадаємо, Рада Національного банку призначила заступником голови НБУ Юрія Гелетія замість Олега Чурія 23 липня. Кандидатуру подав новий голова НБУ Кирило Шевченко.

До сфери управління Чурія входили питання операцій на відкритих ринках, валютного регулювання, а також діяльності Депозитарію НБУ.

Також Рада Національного банку звільнила Сергія Холода з посади заступника голови НБУ з 3 серпня. На цій посаді він відповідав за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обіг”.

Крім того, з 3 серпня Наталія Бондаренко за власним бажанням завершила роботу на посаді директора департаменту комунікацій Національного банку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua