0 800 307 555
0 800 307 555

НКРЕКП 1 серпня планує перегляд зелених тарифів в разі підписання закону про підтримку ВДЕ Президентом


НКРЕКП 1 серпня планує перегляд зелених тарифів в разі підписання закону про підтримку ВДЕ Президентом

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), запланувала засідання, до порядку денного якого внесено питання про перерахунок зелених тарифів для СЕС і ВЕС, зокрема, у зв’язку з ухваленням закону про умови підтримки відновлюваної енергетики (законопроєкт №3658).

Згідно з інформацією на сайті НКРЕКП, таке засідання заплановане на 1 серпня.

В обґрунтуванні до проєкту постанови зазначено, що, враховуючи передбачені з 1 серпня законом про умови підтримки ВДЕ понижувальні коефіцієнти до встановлених раніше зелених тарифів, виникає необхідність їх перерахунку для суб’єктів господарської діяльності.

За інформацією на сайті Ради станом на вечір четверга, закон передано на підпис главі держави.

Як повідомлялося, Рада 21 липня ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії”.

28 липня закон підписав голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Законопроєкт передбачає, зокрема, зниження зеленого тарифу для більшості СЕС на 15%, для СЕС до 1 МВт – на 7,5%, для ВЕС – на 7,5% без пролонгації їх дії. Скорочення зелених тарифів передбачається з 1 серпня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua