0 800 307 555
0 800 307 555

ВСЕМОЖУ від ПУМБ – краща кредитна картка за версією Prostobank Awards


ВСЕМОЖУ від ПУМБ – краща кредитна картка за версією Prostobank Awards

За версією рейтингу Prostobank Awards «Кращі банківські продукти другого кварталу 2020 року» компанії «Простобанк Консалтинг» кредитна картка Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) ВСЕМОЖУ з відривом у шість балів отримала золото в своїй номінації!

Журі відзначило ВСЕМОЖУ за зручні та вигідні умови – мінімальний обов’язковий відсоток погашення кредиту всього 3%, безкоштовне зняття готівки та максимальний ліміт аж до 200 тис грн.

«Основна перевага ВСЕМОЖУ – прості умови користування та зрозуміла тарифікація. Ми прибрали всі обов’язкові страховки і тарифи по основних операціях. Зараз клієнт сплачує лише відсоткову ставку за кредитом. Крім того ми додали різні приємні бонуси, такі як оплата комунальних платежів в грейс-період через ПУМБ Online, безкоштовне зняття кредитних готівкових коштів та безвідсоткова розстрочка у магазинах-партнерах. Саме завдяки цьому і клієнти і експерти обирають кредитні продукти ПУМБ», – прокоментувала начальник управління кредитних карт ПУМБ Олександра Чепуріна.

Оцінка карт-номінантів проводилася за шістьма критеріями. Враховувалися умови проведення операцій, пільговий період, максимальна сума кредиту, клас карти, величина щомісячного відсотку погашення та готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохід.

Для рейтинга було відібрано продукти 20 найбільших банків України.

Кредитну картку всеМОЖУ вже обрали понад 600 тисяч клієнтів ПУМБ. З картки можна знімати кошти без комісії у банкоматах по всьому світу, та купувати товари у розстрочку до 3 років. Детально ознайомитися з умовами користування та замовити картку ПУМБ ВСЕМОЖУ можна за посиланням.

Нагадаємо, ВСЕМОЖУ була також визнана цього року кращою кредитною карткою за версією Financial Club Awards 2020

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua