НБУ провів другий аукціон своп процентної ставки


НБУ провів другий аукціон своп процентної ставки

Національний банк України 15 липня 2020 року провів другий аукціон своп процентної ставки загальним обсягом 2,49 млрд гривень і задовольнив заявки п’яти банків на 410 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба НБУ.

“Сьогодні (15 липня – ред.) відбувся другий аукціон своп процентної ставки. Участь у ньому взяли 7 банків, а загальний обсяг заявок склав 2,49 млрд грн. З них були задоволені заявки п’яти банків на 410 млн грн. Середньозважена фіксована процентна ставка, запропонована цими банками в обмін на плаваючу ставку, що визначається залежно від значень індексу UONIA, становила 6,5%, як і під час першого аукціону”, – йдеться в повідомленні.

Заступник голови Національного банку Олег Чурій зазначив, що нові інструменти, впроваджені Національним банком для розвитку кредитування та довгострокових інвестицій, користуються все більшим попитом серед банків.

“Під час другого аукціону своп процентної ставки зросла як кількість учасників, так і обсяги угод. Це хороший сигнал, який свідчить про те, що банки будують довгострокові плани і готові підтримувати економіку не тільки “короткими” грошима”, – зазначив Чурій.

Наступний аукціон своп процентної ставки планується провести в серпні.

Перший аукціон своп процентної ставки, в якому взяли участь чотири банки, відбувся 2 липня 2020 року. Загальний обсяг заявок склав 1,38 млрд грн, з них були задоволені заявки двох банків на 20 млн грн. Середньозважена фіксована процентна ставка, запропонована цими банками в обмін на плаваючу ставку, яка визначається залежно від значень індексу UONIA, становила 6,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua