Виручка Huawei зросла на 13%, незважаючи на санкції з боку США


Виручка Huawei зросла на 13%, незважаючи на санкції з боку США

Компанія Huawei оголосила результати своєї діяльності в першій половині 2020 року. Її виручка за цей період склала $64,9 млрд доларів – на 13,1% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Чистий прибуток компанії склав 9,2% від цієї суми або $5,97 млрд.

Компанія Huawei підтвердила свою прихильність роботі з операторами зв’язку і галузевими партнерами для підтримки стабільних мережевих операцій, прискорення цифрового перетворення і підтримки зусиль зі стримування локальних спалахів і відновлення місцевої економіки. Huawei пообіцяла і надалі виконувати свої зобов’язання перед клієнтами і постачальниками, а також виживати, рухатися вперед і робити свій внесок у глобальну цифрову економіку і технологічний розвиток, незалежно від того, з якими проблемами в майбутньому зіткнеться компанія.

Нагадаємо, що раніше Федеральна комісія зі зв’язку США (FCC) офіційно визнала Huawei, а заодно і ZTE, загрозою національній безпеці. Це означає офіційну заборону для американських телекомунікаційних компаній на використання федеральних грошей для придбання та встановлення обладнання зазначених китайських гігантів.

У лютому цього року уряд США і ФБР звинуватили китайську телекомунікаційну компанію Huawei і її фінансового директора Мен Ваньчжоу в крадіжці об’єктів комерційної таємниці. Зокрема, компанії та її дочірнім організаціям ставиться у провину отримання відомостей у 6 неназваних американських компаній, а їх співробітникам — давання неправдивих свідчень з приводу відносин між Huawei і підрозділами, що працюють з компаніями в Ірані і КНДР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua