У столиці почалися рейди по парковках


У столиці почалися рейди по парковках

У Києві Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) почав обстеження парковок Києва. Про це повідомив директор Департаменту Валентин Осипов, повідомляє прес-служба КМДА.

«Перш за все, проінспектують спеціально обладнані парковки, тобто розміщені за межами проїжджої частини вулиці, дороги або тротуару», – йдеться в повідомленні.

Спільно з Управлінням патрульної поліції м.Києва, фахівцями контролю за благоустроєм та громадськими організаціями Департамент перевіряє наявність правових підстав на надання послуг з паркування та відповідність майданчиків схемою організації дорожнього руху.

Зокрема, фахівці звертають увагу на такі правила: на майданчиках для паркування заборонено здійснювати будь-яку діяльність, крім паркування транспортних засобів; парковка не повинна виходити за межі, зазначені в схемі організації дорожнього руху; контрагенти, на майданчиках яких будуть виявлені порушення, повинні їх усунути; якщо парковка розміщена на земельній ділянці комунальної власності без договору – то вона незаконна – цим буде займатися поліція.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua