0 800 307 555
0 800 307 555

Переваги та недоліки інвестиції у фондовий ринок - експерт (відео)


Переваги та недоліки інвестиції у фондовий ринок - експерт (відео)

Банківським депозитам є альтернатива, і саме інструменти фондового ринку пропонують інвесторам можливість отримати непоганий дохід.

Про це розповів лектор ТОВ Фрідом Фінанс Україна Тарас Гандзій на вебінарі “FinUpDate Випуск 10 Інвестиції без кордонів і при будь-якому штормі”.

“Хтось використовує цей інструмент як додаткове джерело поповнення капіталу, хтось – як основний заробіток. Але важливо також знати основи про фондовий ринок і стратегію роботи на ньому. Саме це допоможе інвесторам отримати хороший фінансовий результат”, – зазначив експерт.

За його словами, фондовий ринок – це майданчик, де зустрічаються покупці і продавці акцій і облігацій. Продавці в цьому випадку – це компанії, які пропонують свої акції. А покупці – самі інвестори, які віддають свій капітал на розвиток цих компаній та їх продуктів.

Чим хороший ринок фондів:

  • можливість мати середній дохід у валюті від 6% до 50% річних;
  • відсутність обмежень по прибутковості;
  • можливість ефективно контролювати ризики;
  • можливість регулярно отримувати дивіденди.

Недоліки фондового ринку:

  • потрібні спеціальні знання або консультація фахівця, якому можна довіряти;
  • якщо немає довіреного консультанта, потрібно самостійно стежити за ринком;
  • потрібно навчитися правильно оцінювати ризики вкладень.

Серед інструментів для інвесторів на фондовому ринку доступні такі: акції, облігації, ETF (Exchang Traded Fund), опціони і ф’ючерси.

Інвестор повинен розглядати ринок комплексно крізь призму свого інвестиційного портфеля. Інвестиційний портфель – це комплексний набір інструментів фондового ринку, які відрізняються за типом, терміну дії, ліквідності, належать одному інвестору і управляються як одне ціле.

“Якщо ви збільшуєте активність інвестицій і потенціал доходу, то пам’ятайте, що відсоток ризику зростає аналогічно”, – зазначив експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua